טלפון: 03-6913545

ייעוץ אישי
<< תדמית חברתית להצלחה >>

ההצלחה מתחילה בתדמית

ייעוץ אישי וליווי בשיפור, ניהול ושדרוג התדמית, הנימוס והנוהג.

לפי שיטת TLL

בהדרכת: תמי לנצוט ליבוביץ

האם שאלת את עצמך פעם איך זה שאנשים שדומים לך ברקע ובמעמד, מצליחים יותר ממך ומגיעים רחוק יותר? יש לזה תשובה אחת פשוטה – תדמית אישית, ידע וביטחון.

בעולם הדינאמי והתחרותי של היום, שבו רוב ה"שחקנים" במגרש שלך הם בעלי ידע וכישורים לפחות כמוך, להיות מקצוען ומנוסה זה לא תמיד מספיק. יש מי שאומר שתדמית היום זה הכל.

בעזרת ייעוץ מטובי המומחים בתחום, ניתן לשדרג את התדמית שלך, לקחת את היתרונות המובנים שיש לך ולהפוך אותם לכלים חזקים שיעבדו לטובתך במגרש החברתי, בעבודה ובעסקים. הפוטנציאל קיים בכל אחד ואחת, אך בעזרת ליטוש היתרונות והכישורים הגלומים בך ניתן להעניק לך תדמית מקצועית ומהוקצעת, תדמית עסקית אמינה, שתהפוך אותך לאיש עסקים מרשים יותר ומצליח הרבה יותר.

הצלחה שמתחילה בתדמית

כלל ידוע הוא ש"אין הזדמנות שנייה כדי ליצור רושם ראשוני". תדמית מתחילה כבר מההופעה החיצונית, מהדרך שבה הנך נכנס לחדר ומנהל תקשורת בינאישית, ועד להתנהגות והתמודדות עם כל מצב שהנך נתקל בו.

אנו קוראים לתהליך השדרוג TLL: ניהול תדמית כוללת. תהליך TLL אינו "מוצר מדף" - הוא מודולארי וניתן להתאמה בדיוק לצרכיך הספציפיים ולנושאים שהם רלוונטיים לגביך. אנו מתמקדים בך, ובמה שברצונך להשיג. נתחיל מהפנימיות, נעבור לחיצוניות ונשלב בין שניהם, עד שהתדמית החדשה תהיה חלק ממך ותלווה אותך לאורך חייך, לעזור לך להתמודד בנינוחות ובביטחון עם כל מצב.

להתמקד במה שחשוב לך

התהליך בנוי מ-3 עד 6 פגישות אישיות, לפי צרכיך הספציפיים.

כיוון שהתהליך הוא אישי, אנו בונים עבורך מסלול מותאם אישית מתוך מבחר נרחב של נושאים רלוונטיים.

בין הנושאים:

כלים לעתיד

תהליך TLL מעניק לך כלים חיוניים באמצעותם ניתן לבנות תדמית חיובית מנצחת, תחושה נפלאה של שליטה בכיוון ובחיים ומהווה את הצעד הנכון לפתיחת דלתות ולהצלחה.

ללמוד מהטובים ביותר

תמי לנצוט-ליבוביץ - מפתחת שיטת TLL לשיפור התדמית, התקשורת, הנימוס והנוהג – עוסקת למעלה מ-20 שנה בייעוץ והדרכה בנושאי תדמית תקשורתית, נימוס ונוהג לאישים, פוליטיקאים, חברות בינלאומיות, גופים ציבוריים, שגרירים, אנשי ציבור, אנשי חברה, "סלבים" ועוד.

הייעוץ מועבר על ידיה באווירה רגועה ואינטימית, לאחר פגישת היכרות ובניית מסלול אישי המותאם עבורך. בהתאם לתכנית והיקף הנושאים.

 

©כל הזכויות שמורות לתמי לנצוט ליבוביץ